Wire Defuser

Wire Defuser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sinsice hazırlanmış tuzaklarla dolu saatli bombaları etkisiz hale getirmenizi gerektiren bir zeka oyunu arıyorsanız Wire Defuser tam da aradığınız şey.

Belki ölüm kalım meselesidir, belki zamanın kısıtlı olmasıdır, bombaları etkisiz kılmak için verilen mücadelenin oldukça heyecan verici olduğunu hepimiz biliyoruz. Wire Defuser isimli oyun da tamamen bu hissiyat üzerine kurulmuş olan bir mekanik ile geliyor. Yüksek hız ve beceri gerektiren bir oyun olan Wire Defuser, Bulkypix mutfağından çıkan, hem Android hem de iOS için iddialı bir giriş yapamayı başaran orijinal bir çalışma.

Bombayı etkisiz hale getirmeye çalıştığınız bu oyunda ayrı itina gerektiren bir sürü kablo, buton, şalter ve sayaç bulunuyor. Sizin de göreviniz doğru sıralama ve tekniği keşfederek elinizin altındaki tehlikeyi durdurmak. Tabii kritik bir hata yapma durumunda olacakları siz de tahmin edebiliyorsunuz. Büyük bir patlamaya engel olmak için hassas davrandığınız kadar el çabukluğu ve kıvrak zekaya da ihtiyacınız olacak.

Bombaları etkisiz hale getirme işini merak ediyorsanız ve bunu eğlenceli bir oyun ile öğrenmek istiyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz Wire Defuser hoşunuza gidecektir.