Wizard of Oz Slots 2.1.56 (Android)

Wizard of Oz Slots

Wizard of Oz Slots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir slot oyunudur.

Wizard of Oz Slots, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kumar oyunudur. Wizard of Oz adlı hikayeyi hepimiz biliyoruz. Dorothy isimli bir kız, teneke adam, korkak aslan ve korkuluğun maceralarını anlatan bu hikaye hepimizin çocukluğunda yer etmiştir.

Artık bu hikayeyi temel alan bir de slot oyunu var. Bu tarz kumar oyunlarının başarılı yapımcısı Zynga tarafından geliştirilmiş olan oyunda, Oz Büyücüsünün dünyasına misafir oluyor ve bu büyülü ve fantastik mekanlara gidiyoruz.

Ayrıca karakterlerle tanışabileceğiniz bu oyun size oyundan öte bir film deneyimi yaşatacağını iddia ediyor. Bunun için grafiklerinin gayet hoş ve göze hitap ettiğini söyleyebilirim. Peki bu temayı oyuna nasıl yansıtmışlar?

Oyunda her slot makinesi filmin belli bir bölümü etrafında çerçevelenmiş. Yani her makinayı açtırdığınızda hikayeyi de aralamış oluyorsunuz. Her makine ile hikayede biraz daha ilerleyebiliyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz bolca ücretsiz hak, size çok fazla kazandıran jackpotlar, mini oyunlar, bonuslar ve daha pek çok özellik sizleri bekliyor. Eğer siz de kumarhane oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR