Wolf Simulator 1.0 (Android)

Wolf Simulator

1.0
Wolf Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wolf Simulator'da güçlü bir kurdun kontrolünü ele alıyoruz ve davasa haritada dilediğimiz her şeyi yapmaya başlıyoruz.

Wolf Simulator Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulan ve Goat Simulator'a benzer bir oyun deneyimi sunan bir yapım. Bu oyunda güçlü ve acımasız bir kurdun kontrolünü ele alıyoruz. İçinde bulunduğumuz dünya detaylı modellemelere sahip ve istediğimizi yapabilmek için bize gereken özgürlüğü fazlasıyla sağlıyor.

Oyunda hem avlanmalı hem de karşımıza çıkan nesneleri yok etmeliyiz. Beslenmek için kuzulara, keçilere ve atlara ihtiyacımız var. Devasa haritada istediğimiz gibi gezinebiliyor ve dilediğimiz nesneyle etkileşime girebiliyoruz.

Wolf Simulator'da dünya olarak kasaba modellemesi kullanılmış. Etrafta çiftlikler, köy yolları, çitler ve traktörler bulunuyor. Son derece doğal görünen bu ortamda farklı nesneler mevcut. Bu arada akan trafiğe de dikkat etmemiz gerekiyor. Elbette şehir gibi değil fakat tek tük de geçseler, arabalar bizim için büyük tehlike. Oyunda gece gündüz döngüsü de es geçilmemiş detaylar arasında. Bunların hepsini tek bir yerde topladığımızda ortaya etkileyici ve keyifli bir simülasyon oyunu çıkıyor.

Eğer siz de daha önce Goat Simulator veya benzerlerini oynayıp sevdiyseniz Wolf Simulator'ı da mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR