World Cricket Championship 2 2.7.4 (Android)

World Cricket Championship 2

World Cricket Championship 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı cihazınızda Kriket oynamak ister misiniz?

Android ve Windows platformunda oldukça geniş bir kitle tarafından oynanan World Cricket Championship 2 ile Kriket mücadelesine ortak olacağız.

Bilmeyenler için Kriket’in nasıl bir oyun olduğundan da kısaca bahsetmek istiyorum. Genellikle Amerikan filmlerinden aşina olduğumuz bu spor ne yazık ki ülkemizde pek popüler değil. Kriket oyununda bir oyuncu topu eliyle ve var gücüyle fırlatıyor, karşıdaki oyuncu ise bu topa sopa ile vurmaya çalışıyor ve eğer vurabilirse sahanın öbür ucuna kadar koşarak sayıyı takımına kazandırmış oluyor.

Oldukça geniş bir dünya üzerine kurulan World Cricket Championship 2, mobil platform oyuncuları için tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır. Oyunculara gerçekçi bir mücadele sunan mobil oyunda, grafiklerin kalitesi harika olup içerik bakımından da tatmin edicidir.

Oyuncular bu mobil oyunda birbirinden farklı liglere katılabilir ve kupalar kazanabilirler. Mobil platformda toplamda 30 milyondan fazla indirilmeye sahip olan yapım, oyuncular için kaçırılmaz bir nimet özelliği taşıyor. World Cricket Championship 2, Android ve Windows Mobile platformunda ücretsiz olarak oynanıyor.