World Cup Table Tennis

World Cup Table Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir masa tenisi oyunu olan World Cup Table Tennis kaliteli grafikleri ve gelişmiş fizik motoruyla dikkat çekiyor.

World Cup Table Tennis, özellikle masa tenisi oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz World Cup Table Tennis'te dünya çapından oyuncularla mücadele ediyoruz.

Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek. Buna ek olarak görev yapan fizik motoru da oyuna artı puan kazandıran detaylardan bir tanesi. World Cup Table tennis'in en iyi özelliklerinden birisi de pek çok konuda geniş bir yelpazeye sahip olması. Örneğin oyunda 20 farklı tenis raketi ve her birinin farklı özelliği bulunmakta. Dahası, oyunda farklı tenis masaları ve topları da mevcut. Bunların her biri oyunun bir süre sonra sıkıcı hale gelmesini engelliyor ve keyif faktörünü artırıyor.

Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarından 40 ülkenin yer aldığı oyunda gerçek oyuncularla eş zamanlı olarak müsabakalara katılıyoruz. Oyunda en göze çarpan detay ise oyunculara kendi müziklerini çalabilme imkanı sağlaması. Bu özellik ile favori şarkılarınızı maçlar sırasında dinleyebilirsiniz.

Oyun içi satın almalar raketlerin özelliklerini iyileştiren Gold Cogs (Altın Dişliler) üzerine kurulmuş. Bunlar zamanla açılıyor fakat beklemek istemiyorsanız gerçek parayla satın alabilirsiniz.

Kısaca World Cup Table Tennis son derece eğlenceli bir oyun ve bu tarz oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gerekenler arasında.

YORUMLAR