World Football Cup Real Soccer 1.0.6 (Android)

World Football Cup Real Soccer

World Football Cup Real Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Football Cup Real Soccer şu atma yeteneklerinizi test ettiğiniz bir futbol oyunudur

World Football Cup Real Soccer oyunculara dünya kupasına katılarak yeteneklerini sergileme imkanı veren bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz bir şut atma oyunu olan World Football Cup Real Soccer'da heyecan dolu bir futbol serüvenine atılmaktayız. Oyunda temel amacımız zorlu şartlar altına şut çekere topu belirnen süre içerisinde ağlarla buluşturmak. 60 farklı mücadelenin yer aldığı oyunda kimi zaman kale üzerindeki hedef noktaya topu göndermeye çalışırken kimi zaman dinamit yığınlarıyla perdelenmiş kalenin boş alanlarını kullanarak gol atmaya çalışıyoruz. Özellikle patlayıcıları patlatmadan gol atmaya çalışmak oldukça eğlenceli.

World Football Cup Real Soccer'da kullandığımız avatarı kendimiz belirleyebiliyoruz. Haftalık mücadelelerin eklendi oyun gerçeğe oldukça yakın bir fizik motoru kullanıyor. Oyunun genel olarak kolay kontrollere sahip olduğu söylenebilir. 5 farklı stadyum seçeneği, dünya çapında İtalya, Fransa, Brezilya, Gaba ve İspanya gibi farklı ülkeleri ziyaret etme şansı World Football Cup Real Soccer'da bizi bekliyor.

YORUMLAR