World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying Cihaza göre değişir (Android)

World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying

World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı olarak savaşacağız.

Mighty Bear Games imzası ile geliştirilen ve oyunculara ücretsiz olarak sunulan World of Legends: Massive Multiplayer Roleplayingbir macera oyunudur.

Şiddetten uzak ve rengarenk bir atmosfer sahip olan oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile savaşacağız. Birbirinden farklı karakterlerin ve birliklerin yer aldığı mobil macera oyununda dünyanın her yerinden oyuncular yer alacak. MMORPG alanında enfes bir deneyim sunacak olan oyunda hamleler yaparak rakibimizi mağlup etmeye çalışıyoruz. Görsel efektler ile desteklenen yapım ses efektleri ile bu eğlenceyi de iki katına çıkarıyor.

Açık dünyası ile beğenileri kazanacak olan oyunda benzersiz stratejik kararlar alacak, en güçlü takımları oluşturmaya çalışacak, destansı kombinasyonlar oluşturacağız. Gerçek zamanlı olarak mücadeleler ederek seviyemizi artıracak ve daha güçlü rakipler ile karşı karşıya geleceğiz. Oyuncular becerilerini geliştirerek daha etkili bir hale gelebilecekler.

10 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapım bünyesinde chat sistemine de yer veriyor. Dileyen oyuncular birbirleri ile konuşabilecek ve arkadaşlık kurabilecekler.

Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying sadece Google Play üzerinden indirilebiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR