World of Warriors

World of Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Warriors, tarih boyunca en başarılı olan savaşçıları seçerek ister online isterseniz de offline olarak rakipleriniz ile karşılaşabileceğiniz heyecanlı bir RPG savaş oyunu.

World of Warriors, Android ve iOS versiyonları bulunan ve tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan kapsamlı, gelişmiş ve oldukça başarılı bir RPG oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin indirebileceğini bu sürümünde yüzlerce savaşçı içerisinden en çok sevdiklerinizi seçerek rakipleriniz ile arenada savaşabiliyorsunuz.

Romalılardan, Vikinglere ve Şövalyelerden Samuraylara kadar geniş savaşçı şampiyonuna sahip olna oyunun yapısı, oynanışı ve grafikleri gerçekten mükemmel. Yaklaşık 1 GB'lık boyuta sahip olan oyunu mobil internet paketiniz sınırlı ise Wi-Fi bağlantı ile indirmek yararınıza olabilir. Bu nedenle indirmeden önce hangi bağlantı türünü seçtiğinizi tekrar kontrol etmenizi öneririm.

Savaş ve macera oyunu olarak nitelendirilen bu RPG oyunundaki grafikleri çok beğeneceğinize eminim. Savaşçıların minikleştirilmiş halini seçerek arenada çılgınca savaşırken kendinizden geçebilirsiniz.

Bu kaliteye rağmen tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun içerisindeki mağazadan bazı eşyaları para karşılığında alabiliyorsunuz. Başarılı bir savaş mekaniğie sahip olan oyunda, savaş sırasında gerçekten heyecanlanmamak mümkün değil.

Online olarak diğer oyuncular ile karşılıklı savaşabileceğiniz gibi, offline olarak da savaş yapabilmenizi sağlayan World of Warriors, Android mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı RPG oyunlarından bir tanesi diyebilirim.

YORUMLAR