World Of Wizards 1.2.1 (Android)

World Of Wizards

World Of Wizards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda kaliteli bir Rol oyunu oynamak istiyorsanız World Of Wizards’ı deneyebilirsiniz.

MOBA türünde olan World Of Wizards dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip. Gerçek zamanlı savaşların yapıldığı mobil oyunda, aksiyon ve gerilim yüklü PvP savaşlarına katılabilir ve yeteneklerinizi tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Gerçek zamanlı 2x2 MOBA türünde savaşlara katılacağımız yapımda bizleri birbirinden farklı görevlerin yanı sıra sürükleyici bir yapı bekliyor. Alanında eşsiz grafiklere sahip olan mobil oyunda içeriklerin kalitesi ve zenginliği oldukça etkileyici görünüyor. Oyun içerisinde yer alan nesneler ile oyuncular karakterlerini geliştirebilir ve daha etkili hale getirebilirler. Fantastik öğelerinde kullanıldığı oyunda, sihirbazlar ve eşsiz 2x2 savaşlar yer alıyor.

Seviye sisteminin yer aldığı oyunda, size verilen görevleri yerine getirerek ya da birden fazla savaşa katılarak hızlıca seviye atlayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan sihirlerden yararlanmalı ve düşmandan önce hamle yaparak savaşın galibi siz olmalısınız. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada artan gerçek zamanlı oyunlar, MOBA oyun türünün giderek yayılmasına da zemin hazırlıyor. MOBA oyun türleri arasında farklı özelliklere sahip olan World Of Wizards, alanında en iyi oyunlardan birisi olarak gösteriliyor. Oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılamayı başaran mobil oyun, tamamen ücretsiz olarak yayınlandı.