Wrath of Obama 1.0.13 (Android)

Wrath of Obama

Wrath of Obama
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrath of Obama ilginç bir mobil aksiyon-strateji oyunudur

Wrath of Obama mizahi bir hikayeye sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Wrath of Obama'da dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan Soğuk Savaş dönemine alternatif bir bakış atılıyor. Oyunda herşey zamanında tarihi belirlemiş liderlerden biri olan Lenin'in şeytani bir güç olarak dirilmesiyle başlıyor. Lenin beraberinde yaşayan ölü ordusunu da getiriyor ve dünyayı istila etmeye başlıyor. İnsanlığı yok etmek için amansızca ilerleyen bu orduyu durdurmak için dünya liderleri aralarındaki sorunları bir kenara bırakmak zorunda kalıyor ve böylece Obama ve Putin el sıkışarak zombilerle savaşıyor. Biz de bu maceraya dahil oluyoruz ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Wrath of Obama içerisinde farklı türde savaş sahnelerine rastlayabildiğiniz bir mobil oyun. Oyunda kimi zaman klasik shoot em up oyunları gibi kuşbakışı olarak bir uçağı yönetiyoruz ve savaşıyoruz, kimi zaman da savaş alanına inerek bir strateji oyununda olduğu gibi askerlerimizi savaş alanına yerleştiriyoruz ve düşmanlarımızın taktiklerine cevap vermeye çalışıyoruz. Savaşta kullanabilmek için birçok farklı silah, araç ve asker seçeneğine sahibiz. Yapmamız gereken şey ise bu birimleri zamanında ve yerinde kullanmak.

Wrath of Obama bize Ukrayna, Moskova ve New York gibi şehirlerde savaşma imkanı veriyor. Oyunda Dünya liderlerinin komik sahnelerine tanık oluyoruz. Oyunda ilerledikçe zombi salgınının arkasındaki sır perdesini aralamaktayız.

YORUMLAR