Wrestling Revolution 3D 1.230 (Android)

Wrestling Revolution 3D

Wrestling Revolution 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrestling Revolution 3D dövüş oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

Güreş oyunları ilgi alanınıza giriyorsa ve mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız Wrestling Revolution 3D’yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ringe çıkıyor ve rakiplerimize kimin daha güçlü olduğunu gösteriyoruz!

Oyunda son derece basit kontrollere yer verilmiş. Saldırı için A, koşmak için R, tutup fırlatmak için P ve düşmanları kışkırtmak için T’ye basmak gerekiyor. Elbette karakterin sağlık seviyesine de dikkat etmek ve dövüşü bu ayrıntılara göre yönlendirmek gerekiyor.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de kullanıcılara kendi karakterlerini yaratma ve dövüşlere bu karakterle katılma şansı sunması. Bu sayede daha kişisel bir deneyim yaşayabilir ve kendi karakterinizle düşmanlara karşı koyabilirsiniz.

Eğer siz de dövüş ve güreş oyunları oynamaktan keyiif alıyorsanız Wrestling Revolution 3D sizi uzun süre meşgul edecektir.

YORUMLAR