Wrong Way Racing 1.2.0 (Android)

Wrong Way Racing

Wrong Way Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrong Way Racing sinir bozucu olduğu kadar bağımlılık yaratan bir beceri oyunudur.

Wrong Way Racing son dönemlerin en sinir bozucu ve en bağımlılık yaratan oyunlarından bir tanesi. Ne ilginç bir konuya ne de harika görünen görsellere sahip. Oyun yapısı ise tartışılmayacak derecede eğlenceli.

Oyunda yapmamız gereken şey çok basit fakat iş pratiğe gelince oldukça zor. Eskiden oynadığımız kumandalı arabalarınkine benzer bir pist üzerinde ters şeritte ilerliyoruz. Ters şerit kavramı burada önem kazanıyor. Sürekli karşımıza çıkan arabalara çarpmadan mümkün olduğunca fazla tur atmalıyız ve yüksek puan almalıyız.

Oyun esnasında elde ettiğimiz skorları Facebook veya Twitter üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Wrong Way Racing'de yüksek puanlar elde etmek için son derece hassas reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Aksi halde karşıdan gelen bir otomobille çarpışabiliriz. Oyunda iki farklı pisst bulunuyor; biri elips şeklinde diğer ise sekiz şeklinde. İstediğiniz seçip yarışa başlayabilirsiniz.

Basit ve sade bir yapıya sahip olan Wrong Way Racing bu tarz oyunlardan hoşlanan herkesin denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor.

YORUMLAR