WWE 2K 1.0.8041 (Android)

WWE 2K

WWE 2K
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE organizasyonunun resmi lisanslı oyun serisi mobil cihazlarda da son derece iddialı bir profil çiziyor.

Amerikan güreşi seven oyuncu kitlelerin Android cihazları için oldukça uzun bir zamandır bekledikleri WWE 2K sonunda bu platforma da ulaştı. 2K Games bu seriyi senelerdir sürdürse de bu oyun belki de hepsinin arasında en çok beğenilenlerin arasında yer alıyor. Özellikle de Sting, John Cena ve Tripple H gibi esfane karakterlerin altın çağına denk gelen bu oyun seneler içerisinde en büyük rekabetlerin yaşandığı bir döneme ışık tutuyor.

Seçmiş olduğunuz bu ünlü karakaterlerin oyun içerisindeki hissiyatı oldukça iyi. Temasından, oyun içerisindeki mimiklerinden, sahneye ilerlerken çalan müziğe kadar size dilediğiniz havayı koklatan oyunda yıldızların arasında hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz kendi yıldızınızı da yaratabilirsiniz. Öte yandan oyunda yer almadığını düşündüğünüz bir star varsa onu da tasarlayabilirsiniz.

WWE takipçilerinin aşina olduğu birçok farklı turnuva modu bu oyunda da karşınıza çıkıyor. Kariyer modunda kazanmış olduğunuz itibar ile birlikte yeteneklerinizi güçlendirme seçeneklerine ulaşıyorsunuz. Yeterince hazır olduğunu düşündüğünüz bu özel karakter ile sonradan büyük yıldızlarla kapışabiliyorsunuz. İnternet sayesinde multiplayer de oynayabildiğiniz WWE 2K ile dünya üzerinde bu oyunu oynayan herkes ile kağışabiliyorsunuz. Oyunu oynadıkça açılan yeni ekstralar sayesinde kişiselleştirme seçeneklerini artıran oyun ile özel karakterler yaratıp kendi ruhunuzu oyuna yansıtabiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletler dokunmatik tuşlarla size başta kontrol sıkıntıları yaratabilir ama oyunun dinamiklerine alıştıkça bu eksikliği de büyük ihtimalle kapatmış olacaksınız.