WWE (Android)

WWE

WWE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE, Dünya Güreş Şovu haberleri, videoları ve etkinlikleri hakkında her türlü bilgiyi görmek isteyen Android mobil cihaz sahiplerinin kullanabileceği resmi WWE uygulaması.

Televizyon ekranlarında zaman zaman denk geldiğimiz WWE etkinliklerinin tamamını izleyebileceğiniz ve izlemekle sınırlı kalmayarak tüm haberleri, fotoğrafları ve videoları görüntüeyebileceğiniz resmi WWE uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Her ne kadar uygulama ücretsiz olarak sunulsa da takip edebilmek için yaklaşık 20 TL civarındaki aylık üyeliği satın almanız gerekiyor. Eğer sıkı bir güreş hayranıysanız WWE uygulamasını kullanarak abone olarak tüm WWE etkinlikleri ve güreşlerini yakından takip edebiliyorsunuz.

En sevdiğiniz WWE güreşçileri hakkındadetaylı bilgi sunan uygulama, gelecek WWE etkinlikleri hakkında da kullanıcılarını bilgilendiriyor. Böylece güreşleri kaçırmadan takip edebiliyorsunuz.

24 saat canlı yayın sunulan uygulama üzerinde bir çok güreş şovu ve etkinliği bulunuyor. Fakat özel olarak hazırlanan seri ve şovları izleyebilmek için ücretli üyelik satın almanız gerekiyor. Güreşçilerin giydiği malzemeleri alabileceğiniz online mağaza da sunan WWE Android uygulaması, güreş ve WWE takipçilerinin kesinlikle kullanması gerektiğini düşündüğüm bir uygulama diyebilirim.

YORUMLAR