XO Game

XO Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XO Game, sınıflarda sıra arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan XOX'in Android oyunu.

XO Game, bir zamanlar okul sıralarının en vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olan XOX oyununun Android mobil versiyonu.

Bulmaca ya da masa oyunu olarak kategorilendirilen XO Game, Android telefon ve tablet kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

İster tek kişi isterseniz de arkadaşlarınız ile aynı cihaz üzerinden oynama imkanı sunan oyun sayesinde oldukça keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

2 Farklı zorluk seviyesine sahip olan oyunda sisteme karşı mücadele ederken zor modu seçerseniz biraz zorlanabilir hatta yenilebilirsiniz.

El yazısı ve dokunarak olmak üzere 2 farklı işaretleme sunan oyunda oyuncular sırasıyla X ve O işaretlerini oyun alanına yerleştiriyor. Amacınız ise yan yana, üst üste ya da çapraz şekilde kullandığınız simgenin 3 tanesini bir araya getirmek.

Oyunu oynadıkça kendi stratejilerinizi geliştirerek rakiplerinizi beklemedikleri şekilde mağlup etmeniz mümkün. Oyunda daha önceden keşfedilen pek çok başlangıç taktiği de bulunuyor.

Yeni ve eğlenceli bir oyun indirip Android cihazlarınız ile keyifli vakit geçirmek istiyorsanız XO Game'i ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR