XOE - A Virtual Digital Pet. 1.0.7 (Android)

XOE - A Virtual Digital Pet.

XOE - A Virtual Digital Pet.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanal bebek yerine robot yetiştirmek isteyen bilim kurgu severler için XOE - A Virtual Digital Pet. daha ilginç bir oyun tarzıyla dikkat çekiyor.

XOE, şöyle ya da böyle, 90'lı yıllarda Tamagotchi veya sanal bebek olarak meşhur olan oyuncakların bilim kurgu versiyonu olarak farklı bir tat, farklı bir doku sunuyor. Ufak robot dostunuz tıpkı yumurtadan çıkmış gibi ufak ve savunmasız olarak karşınıza çıkıyor. Şarj cihazı ile beslediğiniz minik robotunuz yavaşça büyürken siz onunla oyun oynayıp gelişmesi için katkıda bulunuyorsunuz. Teknolojik seçeneklerden bazıları oldukça ilginç. Oyunda beslediğiniz robot kaka niyetine kullanılmış bataryaları dışkılıyor. Şu an geliştirilme aşamasında sunulan oyun, tüm Android kullanıcılarına ücretsiz olarak geliyor.

XOE isimli bu sanal robotun sevginize ihtiyacı var. Xaitec Organism Emulation kelimelerinin kısaltması olan XOE, sanal hayvanlardan biraz farklı. Acıktıkça batarya yiyen, sıkıldıkça animasyonlar yaratan ve duygularını ifade edebilen bu yapay zeka ürününün sevdiği hobileri, yaşlanma safhaları ve 4 farklı olgunluk düzeyi var. En kısa yaşam süresi 10 gün olan XOE ne yazık ki ömrünü çabuk yitiriyor. Tekrar tekrar deneyince gizli uzun ömürlülük seçeneğini bulup daha uzun yaşayan bir XOE yetiştirmeniz de mümkün. Ancak bunun nasıl başarıldığını kendiniz keşfedin ki biz de sizin oyun içi zevkinizi baltalamış olmayalım.

ARTILAR

Orjinal bir sanal bebek oyunu

Ücretsiz

Sürekli mod ile uzun ömürlü robotlar

EKSİLER

10 günlük robot ömrü

YORUMLAR