Yazzy 2.04.5 (Android)

Yazzy

Yazzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yazzy sahte mesajlaşmalar ve bildirimler hazırlayabileceğiniz bir şaka uygulamasıdır

Yazzy kullanıcılara arkadaşlarına ve yakınlarına oldukça eğlenceli ve komik bildirimler, konuşmalar ve mesajlar hazırlama imkanı sunan bir şaka uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Yazzy ile tıpkı orijinali gibi görünen; fakat içerisindeki mesajları ve yorumları sizin belirlediğiniz sahte paylaşımlar oluşturabilirsiniz. Uygulama ile Facebook sahte bildirim örnekleri hazırlayabilmeniz mümkün. Bu bildirimleri hazırlarken sahte bildirimi yapacak olan kişinin profil fotoğrafını seçebiliyor, mesajı yazıyor, kaç kişinin beğendiğini ve beğenen kişilerin adlarını belirleyebiliyor ve hatta yorumlar ekleyebiliyorsunuz.

Yazzy ile sadece Facebook bildirimleri haricinde sahte Whatsapp konuşması hazırlayabilirsiniz. Bu konuşmaları dilerseniz iOS dilerseniz Android görünümüyle yapabiliyorsunuz. Uygulama ana penceresinde size hangi sahte yazışmayı veya bildirimi hazırlamak istediğinizi seçme imkanı veriliyor. Sahte twit, sahte SMS gibi diğer seçeneklerde uygulama içerisinde mevcut.

Yazzy varsayılan ayarlarında oluşturduğunuz sahte bildirim ve mesajlara Yazzy damgası eklenmekte; fakat bu damgayı uygulama ayarları içerisinden kapatabiliyorsunuz.

YORUMLAR