Yol Kamyon Simülasyon 3D

Yol Kamyon Simülasyon 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan ve ince detaylarıyla dikkat çeken Yol Kamyon Simülasyon 3D son derece keyifli bir kamyon sürme oyunudur.

Yol Kamyon Simülasyon 3D adından da anlaşılacağı üzere 3 boyutlu grafiklerle hazırlanmış bir kamyon sürme oyunudur. Oyun her ne kadar simülasyon kategorisinde yer alan en iyi oyun olmasa da eğlenceli yapısıyla oyunseverlere keyifli vakit geçirtmesini biliyor.

Oyunda farklı kamera açıları mevcut fakat bana kalırsa en keyiflisi kabin içinden görüntü sunan açı. Bu açıyı seçince kamyonları gerçekten kullanıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Tasarım son derece dikkat çekici ve kaliteli denebilir. Bazen kabinin içi ve dışarısı arasında renk ve gölgelendirme uyumsuzlukları olsa da bunlar gözardı edilebilecek detaylar arasında.

Oyunda ayrıntılara dikkat edilmiş ve hiçbir detay atlanmamış. Direksiyondan hız göstergelerine, vitesten klima butonlarına kadar her şey mevcut. Tahmin ettiğiniz gibi ekranda yer alan gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı yönlendiriyoruz. Sağ tarafta yer alan vitesi değiştirerek geriye ve ileri gitme şansına sahibiz.

Oyunda farklı kamyon modelleri mevcut. Çeşitliliğin bol tutulması oyundan alınan keyfi artırıyor ve bir süre sonra monoton olmasını engelliyor.

Eğer siz de Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir kamyon sürme oyunu arıyorsanız Yol Kamyon Simülasyon 3D tam aradığınız şey olabilir.

YORUMLAR