You Are Surrounded 1.5.0 (Android)

You Are Surrounded

You Are Surrounded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur.

You Are Surrounded, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmak gerçekten zor ve siz de bu oyunla bunu başarıp başaramayacağınızı test edebilirsiniz.

Zombi temalı pek çok oyun var fakat hepsi tam anlamıyla tatmin edici değil. Özellikle mobil cihazlarda kontrollerden dolayı birinci şahıs gözünden oynayabileceğiniz aksiyon oyunları çok başarılı olmuyorlar.

Fakat You Are Surrounded kontrol olayını çözmüş ve çok başarılı bir oyun ortaya çıkmış. 360 derece etrafınıza dönüp bakabileceğiniz, hatta tam olarak aşağı ve yukarı bile bakabileceğiniz kontrollere sahip olan oyunda gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız.

Oyunu birinci şahıs (FPS) olarak tanımlayabiliriz. Amacınız ise elinizdeki silahla karşınıza çıkan zombilere ateş etmek. Fakat bu o kadar kolay değil çünkü bütün dünya zombi istilasında ve etrafınız çevrili.

Yine grafik olarak da başarılı diyebileceğimiz bu oyunu severek oynayacağınıza inanıyorum. Eğer siz de korku temalı oyunları seviyorsanız, indirip denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR