Zen Pinball 1.24 (Android)

Zen Pinball

Zen Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zen Pinball, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir pinball oyunu.

Zen Pinball, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir pinball oyunu olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli bir atmosfer sunan Zen Pinball'da her yaştan oyunseverin keyif alabileceği bir atmosfere yer verilmiş.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatlerimizi kullanılan fizik motoru, göz alıcı görseller ve etkileyici ses efektleri gibi bu tarz bir oyunun olmazsa olmazları arasında yer alan detaylar çekiyor. İhtişamlı tasarımlarıyla keyif veren pinball masaları da oyuna çeşitlilik katıyor. Bu çeşitlilik hissi oyunu daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabilmemizi sağlıyor. Bazı masalar ücretsiz olarak sunulsa da bazılarını açmak için uygulama içi satın almalar yapmak gerek. Fakat bunlar tamamen kullanıcı insiyatifine bırakılmış. Mevcut masalarda oynamaktan sıkılırsanız yenilerini satın alabilirsiniz.

Oyunun uzun süre boyunca oynanabilmesini sağlayan bir diğer detay ise çevrimiçi puan tabloları. Oyuncular sergiledikleri performansa göre puanlar kazanıyorlar. Daha sonra bu puanlar rakiplerle kıyaslanıyor. En yüksek skora sahip olanlar tabloların üst sıralarına yerleştiriliyor. Yaratılan bu rekabet ortamı sürekli daha yüksek puanları toplama isteği oluşturduğu için oynayanları ekran başına kilitliyor.

Genel olarak Zen Pinball yer aldığı kategorinin en başarılı seçeneklerinden biri. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir pinball oyunu arıyorsanız Zen Pinball'u göz önünde bulundurmalısınız.

YORUMLAR