ZERO Communication

ZERO Communication
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZERO Communication küçük, hızlı ve özel bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Android'in geliştiricileri kısıtlamayan özellikleri hergün yeni ve farklı uygulamaların karşımıza çıkmasını sağlıyor. Günümüzde iletişim dünyasının geldiği nokta düşünüldüğünde çeşitli alternatiflere ihtiyaç duyduğumuz aşikar. Bu aşamada geliştiriciler çoğu zaman işimize yarayan SMS ve MMS üzerine uygulama geliştirmeyi de ihmal etmemişler. 

ZERO Communication özel bir mesajlaşma uygulaması. Hali hazırda kullandığınız SMS uygulamasını rahatlıkla değiştirebileceğiniz küçük ama etkili özellikleriyle ön plana çıkıyor. Google Play Store üzerinde bu alandaki en küçük boyuta sahip olan uygulama, basit kullanımı ve hızlı olması sebebiyle tercih edilebilir nitelikte. Rehberinizdeki kişilere özel mesaj melodisi bile ayabildiğiniz ZERO, aynı zamanda 50 dil ile birlikte uyumlu çalışıyor. 

Özellikleri:

- Uygulama 1.5 MB olmasıyla az yer kaplıyor,

- 1 saniyenin altında gönderim hızına sahip,

- Gizliliğiniz konusunda hassas ve güvenli,

- 8000'den fazla Çift Sim özelliği ile bulunan telefonlarda uyumlu çalışıyor,

- Hiçbir zaman görmek istemeyeceğiniz mesajları engelleyebilmenize olanak tanıyor. 

Bunların yanında elbette karaliste de oluşturabiliyorsunuz. Çeşitli filtre özellikleriyle birlikte bir mesajlaşma uygulamasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi ZERO Communication'da bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak birbirinden güzel temaları da kullanabilirsiniz. İndirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR