Zig Zag Boom 1.3.0 (Android)

Zig Zag Boom

Zig Zag Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zig Zag Boom, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, ücretsiz olarak sunulan bir beceri oyunu.

Zig Zag Boom, reflekse dayalı beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden eğlenceli bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda yerine getirmemiz gereken görev her ne kadar kolay gibi gözükse de gerçekte pek öyle değil. Özellikle belli bir seviyeyi aştıktan sonra oyun epey zorlaşıyor ve içerisinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Zig Zag Boom'da yapmamız gereken şey zigzag yollarda ilerleyen ateş topunun dışarı çıkmasını engellemek. Bunu yapabilmek için ekrana anlık dokunuşlar yapmamız gerekiyor. Her dokunduğumuzda top yön değiştirerek aksi tarafa gitmeye başlıyor. Bu şekilde mümkün olduğunca fazla uzun süre yol almalı ve en yüksek skoru elde etmeliyiz.

Oyunda göz yormayan fakat görsel efektlerle zenginleştirilmiş bir tasarım diline yer verilmiş. Aşırıya kaçmadan, tadında bir deneyim yaşatıyor.

Çok fazla bir derinliğe sahip olmasa da boş zamanlarda oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun. Siz de beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Zig Zag Boom'u denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR