Ziggy Zombies

Ziggy Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ziggy Zombies'de dünyayı ele geçiren zombileri ezip mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Ziggy Zombies, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız zigzag şekildeki yollar üzerinde aracımızla ilerlemek ve karşımıza çıkan zombileri ezmek. Kulağa basit gibi gelse de iş pratiğe geçince durumun pek de öyle olmadığını anlıyoruz. Çünkü önümüzdeki tek tehlike insanlığı yok etmeyi amaç edinen zombiler değil.

İlerlediğimiz yol, yapısı gereği zigzaglar içeriyor. Dönüş yapmakta gecikirsek veya ekrana erken basarsak aracımız uçurumdan aşağı düşüyor ve başarısız olmuş sayılıyoruz. Bu yüzden bir taraftan zombileri ezmeye çalışırken bir taraftan da nereye gittiğimize dikkat etmeliyiz. Özellikle oyunda gece olunca önümüzü görmekte bir hayli zorlanıyoruz. Neyse ki aracımızın farları daima açık oluyor.

Zigzag Zombies'te son derece basit kontrollere yer verilmiş. Ekrana her bastığımızda araç yön değiştiriyor. Oyunun grafikleri de bu kategoride yer alan bir oyun için epey tatmin edici. Bu grafik konseptine daha önce pek çok oyunda rastlamıştık ve anlaşılan o ki rastlamaya devam edeceğiz.

Nihai olarak Ziggy Zombies'in başarılı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Her yaştan oyunsevere hitap eden içeriği ve oynanış tarzıyla Ziggy Zombies kısa sürede başarıyı yakalayacaktır.

YORUMLAR