Zombie Rage

Zombie Rage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Rage aynı anda yüzlerce zombiyle savaşacağınız bir mobil oyundur

Zombie Rage eğer zombi ordularıyla karşılaşmak ve bolca aksiyon yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Zombie Rage'de oyuncular zombiler karşısında tek başına kalmış bir kahramanı yönetiyorlar. Kahramanımız aç zombiler ve masum insanlar arasındaki son çizgidir ve zombilerin geçisine izin vermesi demek sayısız insanın katledilmesi demektir. Bu nedenle 1bütün yeteneklerimizi ortaya koymamız ve zombileri durdurmamız gerekiyor.

Zombie Rage'de temel silahımız bir sapan. Peki basit bir sapanla yüzlerce zombiyi nasıl durdurabiliriz? İşte bu sorunun cevabı oyun içerisinde gizli. Oyunda sapanımızla birçok farklı mermi türünü kullanabiliyoruz ve toplu zombi katliamı gerçekleştirebiliyoruz. Zombie Rage basit bir şekilde oynanabiliyor. Basit olduğu kadar eğlenceli olan bu oyun arkanıza yaslanarak oynayabileceğiniz ve stres atarak rahatlamanıza yardımcı olan bir oyun.

YORUMLAR