Zombie Safari Free

Zombie Safari Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Safari Free iki boyutlu sevimli grafiklere sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Zombie Safari Free alışageldiğimiz zombi oyunu örneklerinden biraz farklı bir hikayeye sahip olan eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Safari Free'de hikayemizin baş kahramanı biraz farklı. Normalde zombi oyunlarında başrolde kaslı, güçlü kahramanlar görürüz ve bu kahramanlar yüzlerce zombi arasına dalarak insanlığı kurtarmaya çalışır. Fakat oyunumuzda zombilerin ortaya çıkış yaptığı 3. Dünya Savaşı alternatif bir sona kavuşmuştur. Bu dünya savaşı sonucu zombiler galip gelmiştir ve artık dünyanın sakinleri zombilerdir. Biz de oyunda sevimli bir zombi kahramanı kontrol ediyoruz.

3. Dünya Savaşı sırasında bir grup insan ofislerinde saklanmayı tercih etmiş; fakat aradan geçen uzun sürenin ardından çıldırarak dışarıya çıkmaya başlamışlardır. Gördükleri herşeye saldıran bu insanlar büyük tehlike oluşturmaktadır. Bize düşen görev de bu insanları etkisiz hale getirmektir. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve sokağa çıkarak zombiliğin onurunu korumaya çalışıyoruz.

Zombie Safari Free 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve insanlara yakalanmadan onları yok etmeye ve görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Zombie Safari Free oynayabilirsiniz.