ZOMBIE TOWN AHHH 1.26 (Android)

ZOMBIE TOWN AHHH

ZOMBIE TOWN AHHH
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZOMBIE TOWN AHHH ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunudur

ZOMBIE TOWN AHHH oyunculara zorlu bir hayatta kalma mücadelesi yaşatan Minecraft benzeri bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan ZOMBIE TOWN AHHH'da bizi zombi temalı bir hikaye bekliyor. Oyunda bütün olaylar zombilerin ortaya çıkarak bir şehri istila etmesiyle başlıyor. Hayatta kalan insanlar ise şehirden kaçarak sığınacak yer arıyorlar. Oyunda bize düşen görev ise bu şehri zombilerden temizleyerek istiladan kurtarmak ve şehri geri almak.

ZOMBIE TOWN AHHH'ı oynarken açlığımıza ve sağlık seviyemize dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunda kendimize sığınaklar ve silahlar inşa edebiliyor, yiyecek toplamak için ağaçları ve çöpleri arayabiliyoruz. Şehre yaklaştığımızda ise zombiler bize saldırıyor. Bu nedenle şehirde dikkatli olmamız gerekli. Oyuncular ZOMBIE TOWN AHHH içerisinde 8 farklı aracı da kullanabilmekteler. Bu araçlarla zombilerin arasına dalabilir ve onları ezebilirsiniz.

ZOMBIE TOWN AHHH dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak oynayabilmeniz mümkün. Oyunda Minecraft tarzında piksel grafikler yer alıyor. ZOMBIE TOWN AHHH'ın kötü yönü oyun kontrollerinin kamera açısını kontrol etmenize izin vermemesi.

YORUMLAR