Kahve Falı Yorumları

Kahve Falı Yorumları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 246
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cymeria

Kahve falına nasıl bakıldığını merak ediyorsanız, Kahve Falı Yorumları uygulamasıyla konuya tam anlamıyla hakim olabileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kahve Falı Yorumları uygulamasıyla siz de kahve falı bakmanın inceliklerini öğrenerek fal bakmaya başlayabilirsiniz.

Fallara inanan insanların geniş bir kitleye ulaşmasıyla birlikte, bu alan bir sektör haline gelmiş durumda. Kafelerde, özel mekanlarda ücretli fal bakan kişilerin sayısı da epey arttı diyebilirim. Peki bu insanlar kahvenin telvesine bakarak nasıl yorum yapıyorlar? Diye merak ediyorsanız, Kahve Falı Yorumları uygulamasında bu işin tüm inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Fincan sapından başlayarak, fincanın her köşesi için ayrı ayrı detaylar anlatan uygulama, kahve tabağı için de birçok ince noktayı kullanıcılarına öğretmeyi planlıyor. Çeşitli nesnelerin ne anlama geldiğini ve biraz da hayal gücünüzü kullanarak konuyu belli bir yere bağlamanızı anlatan uygulama oldukça ilginç görünüyor diyebilirim. Bu işe giriştiyseniz ve karşınızdaki kişiyi tanıyorsanız, onun hakkında bildiklerinizi de gördüklerinizle harmanlayarak oldukça ilginç hikayeler uydurabilirsiniz :)

Eğer siz de kahve falı bakmanın inceliklerini öğrenmek istiyorsanız, Kahve Falı Yorumları uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.