Derya Abla Kahve Falı

Derya Abla Kahve Falı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156,720
  • DOSYA BOYUTU 1.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MEVLUT BAKICI

Derya Abla Kahve Falı ile kahve falınıza baktırabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Derya Abla Kahve Falı tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kahve falı baktırma uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi özellikle ev hanımları kahve falına ayrı bir merak besliyor. Fakat ne yazık ki her zaman kahve falına baktıracak birisini bulmak mümkün olmuyor. Neyse ki Derya Abla Kahve Falı uygulaması ne zaman isterseniz falınıza bakmaya hazır.

Uygulamanın en ilgi çeken yanı ise kahve falına ek olarak iskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları ve rüya tabirleri gibi fazladan özelliklere de sahip olması. Uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken birkaç şey var. Önce medeni durumunuzu ve cinsiyetinizi tanımlamanız gerekiyor. En nihayetinde fallar bu gibi kriterlere göre değişim gösteren şeyler. Sade tasarımlı arayüzde ne yapılması gerektiğini bulmak hiç de zor oluyor.

Siz de geleceğiniz hakkında fikir sahibi olmak ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Derya Abla Kahve Falı’nı denemenizi öneriyorum. Elbette ki bu tarz uygulamalar daha çok eğlence amaçlı ve çok fazla bir şey beklememek gerekiyor.