Hürrem ile Kahve Falı

Hürrem ile Kahve Falı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,761
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kubi Mobi

Hürrem ile Kahve Falı uygulaması, kahve fincanlarınızın fotoğraflarını göndererek falınızı yorumlatabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Kahvenizi içtikten sonra fal baktırmayı seviyorsanız, fakat fal baktıracak kimse bulamıyorsanız, Hürrem ile Kahve Falı uygulamasıyla falınızı yorumlatabilirsiniz.

Fal baktırmak yıllar önce yaygınlaşan bir eylem. Fala inanma, falsız da kalma sözünden yola çıkan pek çok kişi fal baktırmayı büyük bir alışkanlık haline getirmiş durumda. Eğer siz de fal baktırmayı seviyor, ancak falınıza bakacak kimseyi bulamıyorsanız uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Kahvenizi içtikten sonra fincanın fotoğrafını çekerek falcı Hürrem’den fal yorumunuzu ister dinleyebilir, isterseniz de yazılı olarak da görebilirsiniz.

Falınızı arkadaşlarınızla da paylaşmanıza imkan sağlayan Hürrem ile Kahve Falı uygulamasının ücretsiz sürümünde sadece 5 adet kahve falına baktırabiliyorsunuz. Fal yorumlarınızı Hürrem’in sesinden dinleyebileceğiniz gibi yazılı şekilde de görebilyorsunuz. Falınıza bakmadan önce Türk Kahvesi’yle ilgili paylaşılan pek çok bilgiye ulaşabilir, bu konuda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Fal baktırdıkça kazandığınız rozetlerle Hürrem’in Tiryakiler listesine girerek hediyeler kazanmanız da mümkün.Siz de falınıza baktırmak istiyor ve uygulamanın diğer özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.