Ashampoo Snap 8 Yayınlandı, 40 Lisanstan Birini Kapın! - Sonuçlar Yayınlandı

Ashampoo Snap 8 yayınlandı! 40 lisans hediyemizden bir tanesini kapmayı unutmayın!

Ashampoo Snap 8 Yayınlandı, 40 Lisanstan Birini Kapın! - Sonuçlar Yayınlandı

Ashampoo Snap programı kullanıcıların bilgisayarlarında hem resim hem de video olarak ekran görüntüleri almalarına yarayan oldukça kaliteli bir uygulama olarak uzun süredir varlığını sürdürüyor. Programın yeni çıkan sürümü yani Ashampoo Snap 8 ise eski sürümlerin üzerine oldukça fazla şey ekleyerek sadece bir ekran görüntüsü alma programı olmaktan çıkmasına ve geniş düzenleme opsiyonları sunmasına da yardımcı oluyor. Ashampoo Snap 8'in önceki sürümlerden üstünlüklerinden en çok öne çıkanları kısaca bir listeleyelim ve ardından kampanyamız hakkında sizleri bilgilendirelim.

  • Yeni işlemcilerle en yüksek performans
  • 4K çözünürlük ve çoklu monitör desteği
  • Yeni kısayollar
  • OCR yazı tanımlama özelliği
  • Ekran görüntüsü kolajlama olanağı
  • Webcam video kaydı
  • Sayaç ve zamanlayıcılar
  • Durdurma, duraklama ve kayıda devam etme
  • PSD formatı açabilme

Tabii ki programın klasik ekran görüntüsü yakalama ve ekran videosu kaydetme özellikleri de eskiden olduğu gibi devam ediyor ve bu özelliklerin daha kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmeleri sayesinde pek çok ücretsiz veya diğer ücretli programların aksine en yüksek kaliteyi yakalamak mümkün oluyor.

Ashampoo ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde 40 adet tam sürüm lisansı kullanıcılarımıza hediye ediyoruz. Random.org üzerinden kazananların belirleneceği çekilişimize katılmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesini aşağıdaki bağlantıyı kullanarak takip etmek ve Ashampoo Snap 8 kampanyasına dair Tamindir hesabımızdaki paylaşımımızı Facebook ve Google+ üzerinde herkese açık şekilde paylaşmak veya Twitter üzerinden katılacaksanız RT yapmak.

40 takipçimize Ashampoo Snap 8 hediye ediyoruz! Geç kalmadan çekilişe katılın.

Posted by Tamindir on 25 Mart 2015 Çarşamba

Paylaşımı gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken aşağıdaki katılım formunu doldurarak başvurunuzun bize iletilmesini sağlamak.

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR, SONUÇLARI AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ:

Kampanyamız 1 Nisan 2015 tarihinde sona erecektir ve başvuru formu buna uygun bir şekilde kapatılacaktır. Sonuçlar ise en geç 7 iş günü içerisinde hem bu yazının içerisine eklenecektir hem de kazananlarla direkt olarak e-posta üzerinden iletişime geçilecektir.

Ashampoo Snap 8'e göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanmayı unutmayın!

YORUMLAR