Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)

Listede bulunan oyunlar içerisinde shooter, RPG, strateji, arcade ve macera gibi geniş bir portfolyomuz var. Dolayısıyla sizin ilginizi çekecek bir şeyler bulacağımızdan eminiz.

Stormblades

Subway Surfers ile olağan üstü bir çıkış yakalayan Kiloo Games, mobil oyunlarda yaratmış olduğu fenomen oyun sayesinde en çok gelir elde eden şirketlerin arasına girdi. Birkaç tane devam bölümü niteliğinde oyun çıkardıktan sonra yeni bir projeye adım atacak kadar olgun hisseden ekip bu kez Stormblades isimli bir oyun çıkartıyor. Sonsuz koşu oyununu andıran mekanikleri olan bir aksiyon oyunu olarak tanımlarsak bu oyunun çizgisini bir ölçüde belli etmiş olabiliriz. Hemen aşağıda oyunun lansman videosuna göz atmanızı öneriyoruz.

Bölümlerin her biri oldukça büyük benzerlikler taşıdığı için zaman zaman tekdüze bir izlenim yaratabilecek Stormblades bu eksiğini başarı boss savaşlarıyla kapatıyor. Birbirinden farklı saldırıları olan bu bölüm sonu canavarlarının tutumlarına göre sizin bir atak stratejisi izlemeniz gerekiyor ve yorucu bir yolculuktan sonra bu karşılaşmalar iyi bir meydan okuma potansyeline sahip. Orta çağ ambiyansıyla Arcade mekaniklerini birleştiren oyun oldukça farklı bir çizgide ilerliyor.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)
 2. Stormblades
 3. LEGO Chima: Tribe Fighters
 4. Dungeon Hunter 5
 5. Overkill 3
 6. Alien Star Menace
 7. Taichi Panda
 8. Syberia 2
 9. Silly Sausage in Meat Land
 10. King of Thieves
 11. Outwitters

YORUMLAR