Ayın En İyi Android Oyunları (Temmuz 2015)

Temmuz ayı için özel olarak seçtiğimiz en iyi Android oyunları listemize göz atarak yeni, eğlenceli ve heyecanlı oyunlar keşfedebilirsiniz.

Ayın En İyi Android Oyunları (Temmuz 2015)

Bir ayın daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu ay da her ay olduğu gibi ziyaretçilerimiz için en iyi Android oyunlarını listeleyerek indirmenizi sağlıyoruz. Temmuz ayı için seçtiğim oyunların kimileri ktamamen şahsi beğenime göre iken, kimileri de diğer Android kullanıcılarının oyları ile listelerde üst sıralara çıkmayı başaran oyunlar. Farklı kategorilerdeki oyunları seçerek çok daha fazla kişiye hitap etmek istediğinmiz bu listeyi baştan aşağı gezip sevdiğiniz oyunları hemen Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Önceki listelere göre biraz farklı bir Android oyunlar listesi hazırladım. Beğeneceğinizi düşündüğüm oyunların bir kısmını zaten duymamış olmanız imkansız ama denemeyen arkadaşlar için de listede yer alamaları gerekiyor. Okulların kapanması ile pek çok kişinin yazlık keyfine geçtiği günlerde, yazlıkta bile olsanız boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz oyunlara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum. Temmuz ayının en iyi Android oyunları listesinde bu tür oyunlar bulabileceğinizi düşünüyorum.

Lafı çok da uzatmadan hemen oyun listemize ve açıklamalarına geçeyim. Aşağıdaki liste üzerinden istediğiniz oyunun sayfasına giderek hem oyun hakkında daha fazla bilgi alabilir, hem de ihtiyacınız olan indirme bağlantısını bulabilirsiniz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Agar.io
  3. Kardeş Payı 'Mucit Bros'
  4. Truck Simulator: Europe
  5. Max Atlantos: Büyük Takip
  6. San Andreas: Real Gangsters 3D
  7. ZigZag

YORUMLAR