Counter Strike Online 200 Adet Beta Key Bizden Hediye

Counter Strike Online sonunda Türkiye'de açılıyor ve beta sürecine katılmak için dağıtacağımız 200 beta keyden bir tanesini hemen kapabilirsiniz.

Counter Strike Online 200 Adet Beta Key Bizden Hediye

Counter Strike çok uzun yıllardır en çok oynanan oyunlar içerisinde yer alıyor ve varolan özelliklerin daha da geliştirilmesi için Valve tarafından Counter Strike Online 2012 yılı içerisinde kullanıma sunulmuştu. Şimdi de Türk oyuncular için Counter Strike Online hazır ve beta sürecine katılmak isteyen kullanıcılar beta keylerini alarak oyuna kayıt olabiliyor, hemen ardından oyunu oynamaya başlayabiliyorlar.

Beta süreci 3 Mart 2013 gecesi sona erecek. Bu nedenle 200 adetle sınırlı olduğumuz beta keyleri aşağıdaki formumuzu doldurarak talep edebilirsiniz. 200 kişilik kota dolduğunda formumuz kapanacaktır ve bu nedenle ilk gelen 200 şanslı kişiden birisi olmak isterseniz hemen formu doldurabilirsiniz. Kazanılan keyler gün içerisinde tüm kazananlara gönderilecektir.

Beta key dağıtma kampanyamız ise 2 Mart gecesi sona erecektir. Beta keyinizi aldıktan sonra http://cso.nexoneu.com/ adresinden kodunuzla birlikte kayıt olabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz.

BETA KEYLER TÜKENDİĞİNDEN DOLAYI KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR, KATILAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER, İYİ OYUNLAR!

YORUMLAR