iOS için En İyi E-Posta Uygulamaları

iPhone ve iPad cihazlarınızda e-postalarınızı kolayca yönetebileceğiniz en iyi e-posta uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

iOS için En İyi E-Posta Uygulamaları

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen pek çok e-posta uygulaması bulunuyor. Biz de sizler için, mail kutunuza gelen mailleri internet erişiminizin olduğu her yerden okuyup, yanıtlayabileceğiniz en iyi e-posta uygulamalarından bir liste oluşturduk.

Anlık mesaj gönderme uygulamaları her ne kadar popüler olsa da, e-postaların modası henüz geçmiş değil. Bu alanda geliştirilen o kadar çok e-posta uygulaması var ki, içlerinden hangisinin iyi hangisinin vasat olduğunu bulmak gerçekten zor bir iş.  AppStore’da bulunan yüzlerce e-posta uygulaması arasında kaybolmamanız için en iyi e-posta uygulamalarını sizler için derledik. İsterseniz uygulamalara bir göz atalım.

Gmail

Google’ın e-posta uygulaması olan Gmail, bu alanda en çok tercih edilen uygulamalardan biri. Özellikle Android kullanıcılarının tercih ettiği uygulama, iOS desteğiyle de büyümeye devam ediyor. 5 e-posta hesabına kadar deste veren Gmail ile maillerinizin takibini kolaylıkla yapabilir, ekteki dosyaları anında indirip görüntüleyebilirsiniz.

Microsoft Outlook

Microsoft’un iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlamış olduğu e-posta hizmeti Microsoft Outlook, mail hesaplarınızı tek bir platformdan yönetebilmeniz için geliştirilmiş. Outlook, Exchange, Office 365, Gmail, Yahoo! Mail ve iCloud hizmetlerini destekleyen uygulama ile tüm mail trafiğinizi tek bir platform üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex.Mail

Türkiye’ye başarılı bir giriş yapan Yandex’in mail servisi olan Yandex.Mail uygulaması sayesinde tüm e-posta trafiğinizi yönetebileceğiniz başarılı bir mail servisi. Dosya gönderme, Yandex Haritalar ile birlikte çalışma, mailler arasında arama, kendi özel alan adınız ile kullanabilme ve Yandex.Disk servisi ile entegre çalışma gibi pek çok özellik barındıran Yandex.Mail uygulaması da iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama.

Mail.ru

Rusya’da oldukça popüler olan mail servisi Mail.Ru’nun mobil cihazlar için geliştirdiği uygulamalar da başarılı performans sergiliyor. İngilizce dil seçeneği sunan Mail.Ru uygulaması birden çok hesap ekleme, senkronizasyon, şifreli klasörler, e-postaları önbellekten görüntüleme gibi çeşitli özellikler sunuyor.

MyMail

Tüm e-posta hesaplarınızı tek bir platform üzerinden yönetmenize imkan tanıyan MyMail uygulaması Gmail, Outlook, Hotmail, Live, Yahoo, iCloud, AOL, IMAP ve POP3 mail hizmetleri için destek sunuyor. Hızlı, modern ve kolay bir arayüze sahip olan MyMail’i de denemenizi tavsiye ediyorum.

Yahoo! Mail

En köklü e-posta hizmetlerinden biri olan Yahoo’nun resmi e-posta uygulaması ile Yahoo hesaplarınızda yer alan postaları kolayca yönetebilirsiniz. İşlevsel ve hoş bir tasarıma sahip olan uygulama, gelen postalarınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilmeniz için tasarlanmış.

MailBox

Dropbox tarafından geliştirilen ve çok kolay bir kullanıma sahip olan MailBox, şimdilik sadece Gmail ve iCloud desteği veriyor. Geliştiriciler, diğer platformlar için de desteğin yakında geleceğini belirtirken, uygulamayı kullanan iOS kullanıcıları da uygulama hakkında olumlu yorumlar yapıyor.

SlideMail

iOS 8 ve üzeri iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen mail servisi SlideMail, “akıllı” olarak nitelendirilen bir uygulama. Kullanıcıların davranışlarına göre adapte olan uygulama bu sayede e-postaları etkili bir şekilde sınıflandırabiliyor. Gmail, iCloud, Yahoo ve IMAP protokolleriyle uyumlu çalışan SlideMail uygulamasını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

CloudMagic

Gmail, Exchange, Yahoo, Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 ve IMAP hesaplarıyla uyumlu şekilde çalışan uygulama, 5 mail hesabına kadar destek sunuyor. Popüler platformların hemen hemen hepsini desteklemesiyle öne çıkan bu güçlü e-posta uygulamasını kullanarak farklı bir email deneyimi yaşayabilirsiniz.

iOS için En İyi Ses Kaydetme Uygulamaları

Daha Önce Yapamayıp iOS 8.3 ile Yapabileceğimiz Şeyler

YORUMLAR