K-9 Mail

K-9 Mail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici K-9 Dog Walkers

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz e-posta istemcisidir.

K-9 Mail, Android marketlerinde bulabileceğiniz en popüler ve en başarılı e-posta uygulamalarından bir tanesi diyebiliriz. Açık kaynak ve bir topluluk tarafından geliştirilen bir proje olduğu için her an gelişmeye devam etmekte ve bir sıkıntı olduğunda çok kısa sürede çözülebilmekte.

K-9 Mail aslında Android'in standart uygulaması üzerinden geliştirilmiş fakat çok daha karmaşık yapıda, çok daha fazla özellik ve seçenek sunan, çok daha kapsamlı bir uygulama. Ayrıca standart uygulamaya göre gelen kutusunda daha fazla mail görme şansına da sahipsiniz.

Uygulama, IMAP, POP3 ve Exchange 2003/2007 destekli olmasının yanında arama yapma, birden çok e-posta kullanma, otomatik senkronize etme, mail işaretleme, imza ekleme, e-posta geldiğinde bildirimde bulunma gibi bir çok gelişmiş özelliği de kullanıcılara sunuyor.

Toplu işlem yapma özelliği sayesinde birden çok postayı aynı anda tek bir dokunuşla  kutunuzdan silme, önemli olarak işaretleme, okundu olarak işaretleme imkanı da tanıyor. Ayrıca uygulama ile e-postalarınızı şifreleme şansına da sahipsiniz.

Açık kaynak olduğu için siz de eğer geliştiriciyseniz, uygulamanın kendi sitesi üzerinden katkıda bulunmanız da mümkün. Android cihazlarınızda kullanmak üzere başarılı bir e-posta uygulaması arıyorsanız, K-9'u şiddetle tavsiye ederim.