Advanced Access Manager

Advanced Access Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WP AAM

WordPress tabanlı web sitelerinizde kullanıcı gruplarınıza çeşitli yetkiler verebileceğiniz başarılı bir kullanıcı yönetimi eklentisi.

Advanced Access Manager eklentisiyle, WordPress’in standart olarak gelen kullanıcı grupları ve bu grupların erişim yetkilerini kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

WordPress, temel olarak yönetici, yazar, abone, editör, içerik sağlayıcı gibi kullanıcı grupları sunuyor. Bu grupların birbirinden farkı da sahip oldukları yetkiler diyebiliriz. Advanced Access Manager eklentisi de bu kullanıcı gruplarıyla ya da yeni oluşturacağınız kullanıcı gruplarına çeşitli erişim hakları sağlayabilmenize imkan sağlıyor.

Özellikle kullanıcı odaklı web siteleri için yararlı olacağını düşündüğüm eklentide çeşitli kullanıcı grupları oluşturabilirsiniz. Örneğin; ziyaretçilere göstermek istemediğiniz sayfaları ayarlayabilir, ya da ücretli üyelik sistemi oluşturarak bu üyelere çeşitli imkanlar sağlayabilirsiniz. WordPress’in varsayılan kullanıcı gruplarının yetkilerinde düzenleme yapabileceğiniz gibi yeni gruplar oluşturup istediğiniz gibi rol verebilmenize  olanak tanıyan Advanced Access Manager eklentisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.