Ağzımızın İçini Görebileceğimiz Kameralı Diş Fırçaları Geliyor

Ağzımızın İçini Görebileceğimiz Kameralı Diş Fırçaları Geliyor

Eğer dişlerinizi fırçalarken ağzınızın içini yeterince temizlediğinize inanmıyorsanız artık bu dert ortadan kalkacak. 10 MP kameralı diş fırçaları geliyor.

Son yıllarda yapılan araştırmalara göre akıllı diş fırçaları ilgi görmeye başladı. Diş hekimleri tarafından da şiddetle tavsiye edilen diş fırçaları hem dişleri daha iyi temizliyor hemde daha basit kullanıma sahip. Akıllı diş fırçası işini ileri seviyeye taşıyan Onvi Prophix, diş fırçalarının içerisine kamera yerleştirerek kullanıcıların dişlerini daha iyi temizleyebilmelerini amaçlıyor. 10 MP kameraya sahip olan diş fırçaları sayesinde kullanıcılar eğilip bükülmeden dişlerini fırçalayabilecekler.

Fırça başının hemen altına yerleştirilen 10 MP'lik 1080p kamera ile ağız içini görüntüleyecek akıllı diş fırçası, çektiği görüntüleri de anlık olarak akıllı telefonda gösterecek. Full HD video kaydı yapan kamera sahip olduğu küçük ışık ile de ağız içinin rahat bir şekilde görüntülenmesini sağlayacak. Ayrıca dişlerinde sorun olduğunu hisseden kullanıcı diş fırçasını kullanarak ağzının içinin resmini çekip anında doktoruyla da paylaşabilecek.

Şu sıralar ön satış ile 300 dolara satışa sunulan Ovni Prophix, ilerleyen günlerde 400 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olarak satışa sunulacak.

Microsoft Fotoğraflarınıza Hikayeler Uydurabilen Bir Yapay Zeka Geliştirdi

YORUMLAR