Apple Music Android Uygulaması Yayınlandı, Hemen İndirin!

Apple Music Android Uygulaması Yayınlandı, Hemen İndirin!

Apple, hatırlayacağınız üzere Haziran ayında düzenlenen WWDC etkinliğinde çevrimiçi müzik servisi Apple Music'i tanıtmış, Android platformuna getireceğini de söylemişti. Uzun bekleyişin ardından kapalı beta sürecini de atlattıktan sonra herkesin kullanımına açılan Apple Music uygulaması ücretsiz deneme seçeneğiyle geliyor.

Apple’ın abonelik sistemiyle çalışan müzik servisi Apple Music, Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Henüz beta aşamasında olduğundan bazı eksiklikler (video klipler gibi) içeren Apple Music uygulamasını 3 ay ücretsiz olarak denemek mümkün. Sonrasında 9.99 TL ücret karşılığında Apple Music’in zengin içeriğinden faydalanmaya devam edilebiliyor. 5 kişiyle sınırlandırılan Aile üyeliği ise 14.99 TL olarak ücretlendiriliyor. Ancak Aile üyeliği sadece Mac ve iOS cihazlarda etkinleştirilebiliyor.

Dünya genelinde en çok dinlenen – hit – yeni parçaları kategoriler halinde sunan Apple Music’de müzik ve video klipleri indirip çevrimdışı dinlemek te mümkün. Kullanıcılar iTunes üzerinden satın aldıkları şarkıları dinleyebildikleri gibi Apple’ın özenle hazırladığı çalma listelerine, 7/24 yayın yapan Beats 1 radyo kanalına ulaşabiliyorlar.

Beats Music kullanıcılarının mevcut abonelikleriyle geçiş yapabildikleri Apple Music’i şu anda 6.5 milyon kişi abonelikle, 15 milyon kişi de ücretsiz olarak kullanıyor. Henüz ülkemizde açık olmayan bu servisi denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan güvenli şekilde mağazaya ulaşabilir ve Android teleofon/tabletinize indirebilirsiniz:

Apple Music Hakkında Merak Edilen Her Şey

YORUMLAR