Apple Watch'a 2016 Yılında Kamera Eklenebilir

Apple Watch'a 2016 Yılında Kamera Eklenebilir

Apple'ın büyük sükse yapan girişimi Apple Watch, uzun süren bekleyişin ardından satışa çıkarıldı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de bazı e-ticaret siteleri tarafından piyasaya sürülen ürün oldukça yoğun ilgi gördü. Yüksek fiyatına rağmen çok satan giyilebilir teknolojinin geleceği ile ilgili de dedikodular şimdiden başladı. Araştırma raporlarına göre bir sonraki seride video kamera olabilir.

Apple Watch bugüne kadar 2.8 milyon sattı ve bir sonraki nesille ilgili çalışmalarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Samsung, LG, Motorola, Huawei ve Pebble kadar akıllı saat piyasasında heyecan yaratan Apple 'en iyi' olma çabasını sürdürmek istiyor. Öyle ki akıllı saatlerde video aramaları yapılabilmesi ve FaceTime'ı daha etkin kılmak için 2016 yılında çıkaracağı yeni nesilde üst çerçevenin üzerine gömülü bir video kamera ekleyebilir.

Araştırma raporlarının piyasadaki ihtiyaçlar göz önüne alınarak yayınlandığı biliniyor. Umuyoruz ki Apple'da bu raporları kaale alarak yeni nesile damga vuracak hamleler yapar. Zira temel iletişim aktivilerini artıracak yenilikler her kullanıcının ilgisini çeker.

Android Lollipop Artık Windows 10 Üzerinde de Çalışacak

Yeni Yayınlanan Mobil Fallout Oyunu Ünlü Mobil Oyunların Bileğini Büküyor

YORUMLAR