BİM'den iPhone 7 Sonrası PlayStation 4 Kampanyası

BİM, iPhone 7 Kampanyası'ndan sonra şimdi de Playstation 4 Kampanyası'nı duyurdu. 2 Aralık Cuma günü başlayacak kampanya hakkında her şey haberimizde:

BİM'den iPhone 7 Sonrası PlayStation 4 Kampanyası

Toptan fiyatına perakende satış zinciri BİM'in hızına yetişmek neredeyse imkansız. Bugün itibariyle başlayan iPhone 7 Kampanyası'ndan sonra şimdi de Playstation 4 Kampanyası'nı duyuran BİM, 2 Aralık Cuma gününden itibaren piyasanın çok altında bir fiyatla, yani 999 TL'ye Playstation 4 satacak.

BİM'in ne kadar tatlı bir şirket olduğunu hepimiz biliyoruz. Zaman zaman süper kahraman figürleri satan ve bu alt kültürü benimsemiş insanlar tarafından sevilen şirket, geçtiğimiz yıldan itibaren durdurulamıyor. Geçen yıl hatırlayacak olursanız Star Wars ürünleri ile bu kampanyalar patlama yapmıştı. Daha sonra buna benzer pek çok kampanya ile karşılaştık, ama en vurucusu öyle tahmin ediyorum ki bugün başlayan iPhone 7 kampanyası ile oldu. Bu da yetmezmiş gibi 2 Aralık Cuma gününden itibaren Playstation 4 Kampanyası bizlerle olacak. Hem de piyasanın 300 TL altında bir fiyata, yani 999 TL'ye konsol sahibi olabileceğiz.

Kampanya ile sahibi olunacak Playstation 4 konsolunun özellikleri ise şu şekilde; 500 GB depolama, 1.85 TFLOPS AMD Radeon tabanlı GPU, x86-64 AMD Jaguar sekiz çekirdekli işlemci, D/DVD sürücüsü, AUX bağlantısı, 2 adet USB 3.0 girişi, Bluetooth 2.1, HDMI bağlantı çıkışı ve 2 yıl ithalatçı garantisi

Siz bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? 

BİM, 499TL'ye Xbox 360 Satmaya Başladı!

BİM'de Star Wars Çılgınlığı

YORUMLAR