Coca-Cola'nın Selfie Şişesi Her Yudumda Fotoğrafınızı Çekecek

Coca-Cola'nın Selfie Şişesi Her Yudumda Fotoğrafınızı Çekecek

Coca-Cola şirketinin ne kadar çok reklam verdiği herkes tarafından biliniyor. Kola içme eylemini pazarlayabilmenin en iyi biçimlerini kullanmaya çalışan marka, sosyal medya aracılığıyla da bazı yollar deniyor. Şimdi de ortaya İsrail menşeili bir reklam ajansının yarattığı Coca-Cola selfie şişesi çıktı. 

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, Coca-Cola şişesi diğerleri gibi standart özellikler taşıyor. Bununla birlikte, şişenin taban kısmına bağlı olan, kendi kendinize yapıştırabileceğiniz bir kamera bulunuyor. Bu kameranın en iyi özelliği otomatik olarak 70 derecelik bir açıyla kola şişesini kaldırdığınızda direkt yüzünüze odaklaması. Her yudumda bir selfie çekme fikri işte bu noktada başlıyor.

Kullanıcılar selfie şişesi ile çektiği fotoğrafları sosyal medya aracılığıyla çevresiyle paylaşabiliyor, fakat burada bir sorun söz konusu. Reklam kampanyasının yapıldığı sırada bu selfie şişesi ile fotoğraf çekinenler pek paylaşmak istememişler. Belki sahilde arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçiriyor olabilirsiniz, ama bir pazarlama öğesine malzeme olmak biraz sıkıntılı bir durum. Ayrıca Coca-Cola selfie şişesinin dünya çapında piyasaya çıkıp çıkmayacağı da kesin değil. Sadece reklam kampanyasında kullanılacağı biliniyor, o kadar.

Sizce bu ürün piyasaya sürülmeli mi?

Microsoft Selfie Uygulaması Sonunda Android için Çıktı

Selfie Çubuklarının Yerini Alacak Kamera Üretildi

YORUMLAR