Facebook iOS Bildirim Merkezini Güncelliyor. İşte Gelecek Olan Yeni Özellikler!

Facebook iOS Bildirim Merkezini Güncelliyor. İşte Gelecek Olan Yeni Özellikler!

Sosyal medya devi Facebook, her geçen gün yaptığı yeni bir gelişmeyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni medya araştırmalarının verilerine göre, ülkemizde enformasyon alma oranı olarak yüzde 60'ları bulan karnesiyle dikkat çeken şirket, mobil platformlarda daha kapsamlı bir bildirim ekranı için kolları sıvadı. Şimdilik iOS işletim sistemlerinde görebileceğimiz kişiselleştirilmiş bildirim merkezi çok yakında bizlerle olacak.

Facebook'un hayatımızda önemli bir yer kapladığını söyleyebiliriz. Haber alma ihtiyacımızı, çevremizdeki insanların aktivitelerini, farklı fikirleri ve yorumları görmemizi büyük oranda karşılıyor. Fakat yıllardır değişmeyen özellikler artık miyadını doldurdu. Bu bağlamda üzerinde çalışılan yeni bildirim merkezini sizlere takdim edeyim:

Video'da görüldüğü üzere iOS cihazlarımızdaki bildirim sekmesi daha canlı bir hale bürünmüş. Doğum günleri, bizim ve çevremizdeki insanların hayatlarındaki önemli olaylar, maçları takip ediyorsak skorlar, hava durumu ve televizyonda ne olduğunu temel alan sayfalar var. Bu haliyle oldukça kullanışlı bir bildirim merkezine kavuştuğumuzu söyleyebilirim.

Hoşunuza gittiyse telefonları elinize alıp güncelleme gelmiş mi diye bakmanızda fayda var. Facebook bu güncelleme için tarih vermedi fakat yavaş yavaş, önümüzdeki birkaç gün içerisinde bir şeylerin değişeceğini açıkladı. Takipte kalın.

iPhone'ların Bataryasını Sömüren Facebook Uygulaması Problemi Güncelleme ile Çözüldü

YORUMLAR