iPhone 7'nin Adı Değişebilir, Yeni Adı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7 hakkında internete sızan bilgiler, akıllı telefonun adının iPhone Air olabileceğini iddia ediyor.

iPhone 7'nin Adı Değişebilir, Yeni Adı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7 hakkında internete sızan yeni bilgilere göre, cihazın 32GB belek kapasitesiyle geleceği ve adının da iPhone Air olacağını iddia ediliyor.

İnternette yayın yapan tüm teknolojik web siteleri ve teknoljik otoriteler yeni gelecek olan iPhone 7 hakkında fikirler ileri sürmeye devam ediyorlar. Apple iPhone serisinin artık 16 GB bellek kapasitesi taşmayacağını 32 GB bellek standardından üretime devam edileceğini söylemişti. (Apple Artık 16 GB iPhone Çıkarmayacak mı?) Bu bilginin ışığında iPhone 7’nin 32GB bellek kapasitesinden başlayarak 64 ve 128 GB opsiyonlarının olabileceği konuşuluyor. iPhone 6s’in de bu stratejiyi takip etmesi olası görünüyor.

Öte yandan iPhone 7 için diğer cihazlardan biraz daha kalın olabileceği söylentisi hızla yayılıyor. Bu söylentiye göre, barındıracağı özelliklerden dolayı iPhone 7 biraz kalınlaşacak. Özellikle yeni alüminyum gövdesinin bunda payı büyük olacak. Diğer taraftan, kasasının yapısı ve barındıracağı özelliklerin iPad Air’e çok benzeyeceği de gelen dedikodular arasında. Bu yüzden iPhone 7’nin adı iPhone Air olabilir iddiası da var.

Tabii ki çıkış tarihi hakkında da spekülasyonlar devam ediyor. iPhone 7’den önce iPhone 6s’in çıkacağı ve 7 serinin yılbaşına kadar piyasada görünmeyeceği de gelen bilgiler arasında. Kısaca iPhone'un yeni bir modeli 25 Eylül’de piyasaya çıkacak, ancak bu model iPhone 6S mi Yoksa iPhone 7 mi henüz belli değil. O güne kadar iPhone 7 hakkında dedikodu yapmaya herkes devam edecek gibi görünüyor.

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

Apple iPhone 7, Ekranıyla Akıllı Telefon Tarihini Yeniden Yazabilir

Apple iPhone 7’nin En Önemli Özelliklerinden Biri Sızdırıldı

YORUMLAR