iPhone 8'in Tanıtım Tarihi Ertelendi!

iPhone 8'in Tanıtım Tarihi Ertelendi!

Sızdırılan yeni bilgiler çerçevesinde, iPhone 8'in tanıtım tarihinin Kasım ayına ertelendiği söyleniyor. Daha önce de net olmayan bazı bilgilere göre, Ekim ayında tanıtılacağı ve pazara sunulacağı ifade ediliyordu.

Güney Kore merkezli bir Apple bileşen tedarikçisinin açıklamalarına göre, iPhone 8'in tanıtım tarihi ertelendiği düşünülüyor. Apple şirketinin, tamamlanmamış bir tasarım ve bazı teknik sorunlar nedeniyle bu karara vardığı şeklinde yorumlanan durum, iPhone 8'i bekleyenleri bir hayli kızdıracak. Ayrıca Apple'ın henüz iPhone 8'in arka tasarımını sonuçlandırmadığı iddia ediliyor. Tedarikçi, parçaları tedarik etmeden önce Apple'ın nihai kararını bekliyor.

Bununla birlikte bazı söylentilere göre, Apple'ın yeni çıkaracağı iki iPhone 7 modeli Eylül ayında tanıtılacaktı. Önceki raporlar iPhone 8'in iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ın yanında kullanıcılara tanıtılacağını öne sürerken, en yeni söylenti bunun doğru olmadığını kanıtlar nitelikte.

Ancak yukarıdaki hiçbir bilgi Apple tarafından resmi olarak teyit edilmedi, bu nedenle sızdırılan bilgilere güvenmek doğru olmayacaktır.

İşte Karşınızda Bronz Renkli iPhone 8!

iPhone 8'in Ön Yüzü Tamamen Ekrandan Oluşabilir

YORUMLAR