Küçük Bütçelere Büyük Ekran Samsung Galaxy Tablet A

Küçük Bütçelere Büyük Ekran Samsung Galaxy Tablet A

Piyasada her ne kadar Samsung Galaxy tablet sıkıntısı olmasa da, bu durum Samsung’u yeni bir tablet çıkartmaktan alıkoymuyor. Rusya için tasarlanan Galaxy Tablet A çok yakında Avrupa pazarına da geliyor.Samsung Galaxy Tablet A, bir Galaxy Tab S2 değil elbette. Ancak çok daha ucuz ve 300 € civarında bir fiyatla Avrupa’da raflara yerleşmeye hazırlanıyor. Türkiye’de de görülecek olan Samsung Galaxy Tablet A, maalesef Euro karşısında oldukça zayıf olan TL yüzünden yine de 1.000 TL’den daha ucuz olamayacak. Ancak Samsung Tablet ailesinin en ucuzu olacak. Wi-Fi ve S Pen’i olan sürümü ise 349 € civarında satılacak.

Döviz kurları canımızı sıksa da Samsung Galaxy Tablet A konfigürasyon olarak hiç de fena değil. Cihaz 9.7 inçlik bir ekrana sahip ve 768x1024 pikesel çözünürlük sunuyor. 1.2 GHZ dört çekirdekli işlemcisi olan Samsung Galaxy Tablet A, 16 GB depolama kapasitesi ile geliyor ve microSD yuvası ile 128 GB’a kadar bu kapasite yükseltilebiliyor.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip olan Galaxy Tablet A’nin Ram büyüklüğü modeline göre değişiyor. LTE modeli 1.5 GB, Wi-Fi modeli ise 2 GB RAM ile geliyor. 

Samsung Zihinle Kontrol Edilen Tablet Geliştiriyor

Samsung Galaxy Tab 2 veGalaxy S 2

YORUMLAR