OPPO Watch Göründü, İşte Oppo'nun İlk Akıllı Saati

OPPO'nun ilk akıllı saati OPPO Watch, Weibo'da göründü.

OPPO, 6 Mart’ta düzenleyeceği etkinlikte yeni akıllı telefonu Find X2’in yanında ilk akıllı saatini de tanıtacak. OPPO Watch, popüler sosyal paylaşım platformu Weibo’da görüldü. Kavisli ekranıyla dikkat çeken OPPO saatin detayları haberimizde.

OPPO’nun ilk akıllı saati OPPO Watch’u 6 Mart’ta online düzenlenecek etkinlikte tanıtacak. OPPO Watch, kenarlara doğru kıvrılan hiperboloid OLED ekranı ile ilgiyi üzerine çekecek. OPPO saat kare formu ile Apple Watch’a benzer tasarıma sahip olacak. OPPO Watch’un ekranı Ayarlar ekranını sağ üst köşedeki saat ile birlikte gösterecek. Çok işlevli buton, pil, parola ve daha fazla seçenek Ayarlar sayfasında olacak. OPPO Watch, silikon kayışıyla göründü ancak deri kayış seçenekleri de olacak. Saatin sağ kenarında iki düz tuş olacak. Bu tuşlarla OPPO Watch’un kullanıcı arayüzü ve özellikleri kontrol edilebilecek.

Şu anda OPPO Watch’un özellikleri hakkında bilgi bulunmuyor. Saatin Android Wear platformu üzerinde çalışıp çalışmayacağını hala bilmiyoruz. EKG’lı bi kalp atış hızı takipçisine sahip olabileceği iddia ediliyor.

OPPO Watch ile aynı etkinlikte sahne alacak OPPO Find X2 serisinin özelliklerini hatırlatmak gerekirse; 3K çözünürlüklü, 120Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç delik çentikli AMOLED ekran, Snapdragon 865 işlemci, 8GB LPDDR5 RAM ve 512GB depolama, 65W hızlı şarj, Sony’nin en yeni sensörlerini taşıyan üçlü arka kamera ve tek selfie kamerası, ColorOS 7 ile özelleştirilen Android 10 işletim sistemi, Find X2’nin sızdırılan özellikleri arasında.

YORUMLAR