Samsung, 24 Ayar Altın Kaplamalı Kavisli Bir Televizyon Üretti!

Samsung, 24 Ayar Altın Kaplamalı Kavisli Bir Televizyon Üretti!

Televizyon piyasasında hatırı sayılır bir yere sahip olan Samsung, adını daha yukarlara taşımak için elinden geleni yapıyor. Ünlü teknoloji şirketi tamamen 24 ayar altın kaplamalı ve kavisli bir tasarıma sahip olan 78 inç boyutunda bir televizyon üretti.

24 ayar altın kaplamalı televizyondan sadece 1 tane üretildi ve televizyonun neredeyse her şeyi altından oluşuyor. Kavisli ekranı ve 78 inç boyutuyla oldukça şık gözüken bu televizyon açık arttırma ile satışa çıkarılacak. Sadece 1 tane üretilmiş olması açık arttırmada çok yüksek fiyatların olacağını işaret ediyor.

Televizyonu sadece altın ile kaplamakla kalmayan Samsung, arka kısmını altın üzerinde çeşitli şekiller çizerek güzelleştirmiş. 78 inç UHD TV'nin tasarımı Koreli sanatçı Sung Yong Hong tarafından çizildi. Dünyanın en farklı tasarımına ve en pahalı fiyatına sahip olmaya aday bu televizyon 20 Kasımda Hong Kong'da sergilenecek. Bir hayır kurumunun organizasyonuna ilgiyi arttırması için yapılan etkinlikte bu televizyon satılırsa gelirin yine aynı hayır kurumuna bağışlanması düşünülüyor.

24 ayar altın kaplamalı akılı televizyona milyarlarca dolar verecek zengini merakla bekliyoruz ama hayır işi olduğu için bu televizyona ne kadar verilse az olur.

Altın Kaplama Samsung Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı 

YORUMLAR