Samsung Galaxy W İle Telefon İşini Büyütüyor

Samsung Galaxy W İle Telefon İşini Büyütüyor

Akıllı cihaz devi Samsung, telefonla tablet arasındaki çizgiyi kaldırıyor. Yeni “phablet” Galaxy W, 7 inçlik ekranıyla hem büyük telefon sevenlere, hem de küçük tablet tercih edenlere aynı cihazla hitap edecek.

Telefonlar ilk büyümeye başladığında tek elimizle kontrol edebilme kaygısı taşıyorduk. Fakat sosyal medyanın yaygınlaşması ve mobil cihazlara olan bağımlılık arttıkça bu kaygı yerini daha konforlu bir cihaz deneyimine bıraktı. Ekranları büyüterek talep yaratmayı başaran Samsung, şimdi de talebi karşılayacak büyüklüklerde cihazlar üstünde çalışıyor. Piyasada yer alan ASUS Fonepad 7 ve HP VoiceTab gibi 7 inç ekrana sahip olacak olan Galaxy W, tek elle daha rahat tutulan bir tasarımla geleceğini iddia ediyor. 720p çözünürlüğü, 1.5GB RAM'e sahip 1.2GHz quad-core işlemcisi, arttırılabilir 16GB depolama alanı ve 8 megapiksel kamerasıyla giriş seviyesinde (low-end) bir cihaz olan Galaxy W, Android'in son sürümü 4.4 KitKat yerine 4.3 Jelly Bean barıdıracak. 245 gramlık cihaz 3200 mAh bataryaya sahip oacak.

Bu özellikleriyle beklendiği gibi uygun fiyatlı bir cihaz olmak yerine 490 dolar civarında bir fiyatla Kore'de satışa sunulacak Galaxy W'nun diğer pazarlara sürülmeyeceği söyleniyor. Cihazın beyaz ve kırmızı renk seçeneği olacak.

LG G3 Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Google'ın Yeni Tableti 3D Kamerayla Mı Gelecek?

Microsoft Surface Pro 3 Tablet Ortaya Çıktı

Acer'dan İki Yeni Bütçe Dostu Tablet: Iconia One 7 ve Iconia Tab 7

YORUMLAR