Skype İçin Görüntülü Mesaj Bırakma Hizmeti Geliyor

Skype İçin Görüntülü Mesaj Bırakma Hizmeti Geliyor

Sesli ve görüntülü konuşma servisi Skype, kullanıcı sözleşmesinde yaptığı güncelleme ile bir süredir söylentileri dolanan video mesajı bırakma özelliğini doğrulamış oldu.

Yakın gelecek içerisinde Skype'a eklenmesi beklenen özellik, servisi ücretsiz olarak kullanan kullanıcılara da belirli kısıtlamalarla birlikte sunulacak. Aylık ödeme yapan kullanıcılar ise bazı ekstra özelliklere sahip olup, sınırsız video mesajı alma ve bırakma imkanına sahip olacak. Bu mesajlar bulut tabanında saklanarak kullanıcı silmedikçe yerinde kalabilecek.

Ücretsiz versiyonu kullanan kullanıcılar yine limitsiz sayıda mesaj alabilecekler fakat belli bir sayıda mesaj gönderebilecekler. Ücretsiz versiyon kullanıcılarının gönderdiği ve aldığı video mesajları 90 gün sonunda silinecek. Ödeme yapan kullanıcılardan ücretsiz versiyon kullanıcılarına gönderilen mesajlar ise bu kurala tabi olmayacak.

Şu an için sadece kullanıcı sözleşmesindeki küçük bir değişiklik olarak ortaya çıkan bu özelliğin yakın tarih içerisinde Skype tarafından da resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Skype'ın son sörümünü indirmek için:

YORUMLAR