Sony Online Satış Mağazasını Kapatıyor

Sony Online Satış Mağazasını Kapatıyor

Son günlerde Sony'nin online mağazası üzerinden bir Sony ürünü almayı düşünüyorsanız bunu yapabilmek için elinizi çabuk tutsanız iyi olur. 28 Ağustos'da online satış mağazasını kapatacağını açıklayan Sony, çok net olmasa da ilerleyen günlerde farklı ve yeni bir online satış mağazası ile geri geleceğini belirtti.

Sony, ürünlerinin satışlarını kendi online mağazası üzerinden yapıyordu fakat bu konuda yeterli olmadığını düşünürek ve kullanıcılara daha fazla imkan ve fırsat sunabilmek adına online mağazasını kapatıyor. Henüz net olmasa da ilerleyen günlerde gelecek olan yeni mağaza web sitesi ve satış mağazası üzerinde Sony'nin kendi satışları yerine, Amazon ve benzeri mağazaların Sony ürünlerini sattığını göreceğiniz. Bu şekilde müşterilerine çok daha fazla seçenek ve forsat sunabilecek olan Sony, önümüzdeki günlerde yeni satış mağazasının da tanıtımını yapacaktır.

Online satış konusunda tamamen kendini kapatmayacak olan Sony'nin online satış mağazasında hediye kartınız varsa ya da ürün almayı düşünüyorsanız 28 Ağustos'dan önce yapmanız yararınıza olacaktır.

Müşterilerine konu ile ilgili bir e-posta gönderen Sony, yukarıda yazılı olduğu gibi online satış mağazasının kapanacağını belirtti. 28 Ağustos'a kadar Sony'nin online satış mağazasını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sizce Sony online satış mağazasını neden kapatıyor?

Android'e Renk Katan Uygulama Tooltapp Güncellendi

YORUMLAR